B i u l e t y n

Galeria

A n k i e t y

Zaproszenie PDF Drukuj Email
środa, 26 lutego 2014 11:38Z A P R O S Z E N I E


PSKK „Życie z pasją” rozpoczyna w najbliższym czasie realizację  warsztatów rękodzielniczych jako operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 ”Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” odjętego PROW na lata 2007-2013 w następujących tematach:

  1. Ozdoby i dekoracje świąteczne oraz kompozycje okolicznościowe z różnych materiałów, różnymi technikami
  2. Sposoby i rodzaje dziergania nicią i wełną, wykonywanie drobnych elementów dekoracyjnych
  3. Wykonywanie gobelinów haftem gobelinowym oraz tkanie gobelinu na ramie
  4. Przykłady zastosowania poznanych technik w wykonaniu drobnych ”pamiątek” promujących naszą okolicę .

Warsztaty odbywać się będą w grupach max. 20-to osobowych. Uczestnicy warsztatów otrzymają niezbędne materiały i pod kierunkiem instruktorów poznawać będą różne techniki rękodzielnicze. czasie zajęć warsztatowych serwowany będzie skromny poczęstunek. Na zakończenie warsztatów przewidziany jest wyjazd na zajęcia edukacyjno-artystyczne do Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych w Kielcach i Biura Wystaw Artystycznych w Kielcach. Większość 5 – 6 godzinnych zajęć odbywać się będzie w Domu Kultury w Wolinie ul. Sienkiewicza 22 lub NCK „Sokół” w Nisku. Przewiduje się też zajęcia w terenie, po uzgodnieniu z uczestnikami warsztatów. Warsztaty rękodzielnicze ubogacone będą 3-ma ciekawymi prelekcjami poprowadzonymi przez profesjonalnych wykładowców w różnych dziedzinach kultury i sztuki.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich bez względu na wiek (również starsze dzieci szkolne i młodzież) i płeć do zapisywania się na poszczególne 3 pierwsze wymienione wyżej tematy. Spotkanie organizacyjno-informacyjne odbędzie się 14 marca 2014 r. w Domu Kultury w Wolinie o godz.18 lub w NCK „Sokół” w Nisku

Zapisy przyjmowane są w NCK „Sokół” w Nisku, także w Domu Kultury w Wolinie lub telefonicznie  pod numerem tel. 730 797 659 lub 15/ 8411 458.

 
Obszar LSR
Statystyka

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj94
mod_vvisit_counterWczoraj259
mod_vvisit_counterW tym tygodniu563
mod_vvisit_counterMiniony tydzień1529
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6592
mod_vvisit_counterŁącznie1367406